Zmiany w Komisji rewizyjnej Stowarzyszenia

Podczas walnego zgromadzenia Stowarzyszenia, które odbyło się 21 lutego br. z funkcji członka Komisji rewizyjnej zrezygnował Paweł Komender. W jego miejsce wybrano Piotra Strubińskiego.

Na Facebooku Paweł Komender przekazał następującą informację:

Szanowni Państwo,

pragnę poinformować, że w dniu 21 lutego 2018 roku podczas Walnego Zebrania Stowarzyszenia „Nasz Żółwin” złożyłem rezygnację z uczestnictwa w Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia ze względów osobistych.

Chcę podkreślić, że Stowarzyszenie działa doskonale i sprawnie, i jako aktywny członek Komisji w pełni zaakceptowałem sprawozdania Zarządu.

Chciałbym w tym miejscu podziękować moim Koleżankom i Kolegom z Zarządu i Komisji za dotychczasową współpracę, i złożyć Im życzenia dalszych sukcesów w działaniach na rzecz Naszego Żółwina.

Pozdrawiam

Paweł Komender

 

W imieniu władz i wszystkich członków Stowarzyszenia podziękowaliśmy Pawłowi podczas walnego zgromadzenia i na Facebooku:

Drogi Pawle!

Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za Twoją ogromną energię i pasję w działaniu, za nowe tchnienie w życie społecznikowskie w Naszym Żółwinie. Mamy nadzieję, że nie zawiedziemy Twoich oczekiwań i Nasz Żółwin będzie pięknym, bezpiecznym i przyjaznym miejscem do życia!

Życzymy Ci dużo zdrowia i odpoczynku. Trzymaj się!

Przyjaciele z Naszego Żółwina

 

Dodaj komentarz