Dziurawe drogi na komisję

Wczesną wiosną zostaną dokonane oględziny dróg gminnych przez Komisję Kwalifikacyjną w celu ustalenia które z nich należy naprawić w pierwszej kolejności. Aby Komisja pojawiła się na Państwa ulicy, w Urzędzie Gminy należy złożyć stosowne pismo, wnioskując o wpisanie na listę dróg do oględzin. Obecnie w całej Gminie jest ich już ponad 100. W związku z ograniczeniami finansowymi, można przypuszczać, że tylko pewna ilość dróg zostanie wyremontowana. Zachęcamy do brania spraw w swoje ręce i składania takich wniosków, aby poinformować gminnych urzędników o naszych potrzebach.

Jako przykład jednej z żółwińskich dróg do pilnego remontu prezentujemy końcówkę Nadarzyńskiej w trzech odsłonach: w marcu, sierpniu i grudniu. Warto przypomnieć, że w roku 2014 tuż przed wyborami samorządowymi wykonano na Nadarzyńskiej utwardzenie destruktem odcinka około 300 metrów od Leśnej w stronę Lasu Młochowskiego. Ten fragment drogi sprawuje się bardzo dobrze, choć od jego utwardzenia minęło ponad 3 lata. Jednak tam gdzie kończy się destrukt różnicę widać gołym okiem przez cały rok.
 
Czy ostatnie 300 metrów Nadarzyńskiej do Lasu Młochowskiego doczeka się wreszcie porządnego utwardzenia w przyszłym roku, na zwieńczenie kolejnej kadencji? Mamy nadzieję, że tak.
 
Nadarzyńska w marcu
Nadarzyńska w sierpniu
Nadarzyńska w grudniu

Dodaj komentarz