Rajd od Pałacu do Pałacu

Rajd „Od Pałacu do Pałacu” jest już wspomnieniem, ale bardzo miłym, do którego na pewno będziemy wracać. Pozostały po nich wspaniałe zdjęcia, z którymi chcemy się z Wami podzielić. Zapraszamy!

Zanim jednak pokażemy Wam zdjęcia, Stowarzyszenie Przyjaciół Żółwina i Tereni „Nasz Żółwin” dziękuje wszystkim uczestnikom za udział i wspaniałą atmosferę, członkom zaprzyjaźnionego Stowarzyszenia Sportowa Podkowa za wspólną i doskonałą organizację rajdu, a Sołtysowi Żółwina, Karolowi Marchwiakowi, za pomoc w przygotowaniu ogniska. Szczególne podziękowania przekazujemy Pani Sylvie Prokopowicz za możliwość zorganizowania wspaniałego pikniku w Pałacu w Żółwinie i przygotowanie cudownych pyszności dla naszych podniebień. Dziękujemy również właścicielom Dworu w Pęcicach za możliwość zwiedzenia tej uroczej posiadłości i zapewnienie przewodnika. Bez Was wszystkich ten rajd nie byłby tak bardzo udany!

Z reporterskiego obowiązku warto odnotować, że w rajdzie wzięło udział 57 uczestników, przejechaliśmy ok. 27 km, złapaliśmy 2 gumy, zaliczyliśmy niegroźne upadki i musieliśmy kilka razy poprawiać łańcuchy. Te wszystkie nasze przygody skończyły się jednak dobrze, dzięki znakomitej organizacji rajdu. Mieliśmy zapewnioną pomoc medyczną, a także wóz serwisowy, który zbierał po drodze „gumowiczów”. I tutaj wielkie podziękowania ślemy dla Grzegorza Koguta, szefa „Naszego Żółwina”, który zrezygnował z wielkiej przyjemności, jaką było nasze radosne pedałowanie, na rzecz kierowania autem serwisowym. Dziękujemy!

A teraz obiecane zdjęcia:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz