Protest w sprawie inwestycji

W dniu 7 grudnia delegacja Stowarzyszenia „Nasz Żółwin” uczestniczyła w posiedzeniu Komisji Finansów i Inwestycji Rady Gminy Brwinów, składając protest przeciwko nieuwzględnieniu kluczowych dla Żółwina inwestycji w planie budżetu gminy na rok 2017.

W proteście uczestniczyli: Marta Obara-Michlewska, Grzegorz Hejno, Grzegorz Kogut, Paweł Nyc, Jacek Pawłowski oraz Paweł Komender.

 

Podczas obrad, członkowie Stowarzyszenia wyrażali sprzeciw m.in. wobec kolejno omawianych przez Radnych spraw:

  • zaniechania budowy chodnika w ul. Słonecznej,
  • zaniechania budowy przedszkola,
  • opóźnienia rozbudowy szkoły.

Więcej na temat problemów z inwestycjami w Żółwinie znajdą Państwo na stronie: http://naszzolwin.pl/2016/12/04/czy-nowe-przedszkole-jest-bardziej-potrzebne-otrebusom-niz-zolwinowi-o-tej-i-innych-znikajacych-zolwinskich-inwestycjach/

3 myśli na temat „Protest w sprawie inwestycji

  1. Szanowni Państwo, udział przedstawicieli Stowarzyszenia Przyjaciół Żółwina i Tereni w ostatnich obradach Komisji Inwestycji i Finansów świadczy dobitnie o tym, że społeczność naszej miejscowości interesuje się sprawami bezpośrednio nas dotykającymi. Bardzo cieszę się, że troska o rozwój Żółwina i Tereni nie jest złożona na barki tylko jednego człowieka. Razem możemy więcej. W czasie wspomnianych obrad Komisji padła propozycja zorganizowania spotkania roboczego z P. Burmistrzem Sł. Walendowskim, w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i ustalenia trybu współpracy. Uważam, że spotkanie powinno odbyć się jeszcze przed Nowym Rokiem.

Dodaj komentarz