Wnioski mieszkańców dot. poprawy bezpieczeństwa i uspokojenia ruchu

IMG_20160901_185258 (3)Mieszkańcy Żółwina i Tereni, członkowie Stowarzyszenia „Nasz Żółwin”, Radny Gminny, Sołtys i Rada Sołecka przygotowali wspólne wnioski do Burmistrza Gminy Brwinów oraz Starosty Powiatu Pruszkowskiego w sprawie podjęcia działań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa i uspokojenia ruchu drogowego w Żółwinie. Poniżej zamieszczamy tę korespondencję i gorąco prosimy o wsparcie inicjatywy poprzez składanie podpisów pod wnioskami.

 

 

 

 

 

 

 

To nie jest pierwsza nasza inicjatywa mająca na celu polepszenie infrastruktury drogowej, poprawę bezpieczeństwa i uspokojenie ruchu drogowego w naszej miejscowości. Przypomnijmy, że:

To tylko niektóre przykłady wspólnych działań podejmowanych przez mieszkańców Żółwina, Stowarzyszenie, Radnego, Sołtysa i Radę Sołecką.

Uważamy jednak, że jeszcze wiele jest do zrobienia. Jesteśmy przekonani, że razem możemy więcej osiągnąć.

Od jutra podpisy będą zbierane wśród mieszkańców Żółwina.

Podpisy pod naszymi wnioskami można składać na listach wyłożonych w:

  • obu sklepach spożywczych przy ul. Nadarzyńskiej 27 i 55,
  • sklepie z artykułami dla zwierząt SABA przy ul. Kasztanowej 22, 
  • zakładzie wulkanizacyjnym przy ul. Kwiatowej 3, 
  • LKS Wolta przy ul. Nadarzyńskiej 30.

Podpisy będą zbierane również przy przejściu dla pieszych przy Szkole w najbliższy wtorek, 25 października 2016 r., w godzinach 7.30-8.10.

Każdy chętny może też wydrukować listę do zbierania podpisów (poniżej) i samodzielnie zebrać podpisy w rodzinie oraz wśród sąsiadów i znajomych. Listy z podpisami należy przekazać członkom Stowarzyszenia do 28 października 2016 r. (szczegółowe kontakty do nas są tu: http://naszzolwin.pl/kto-jest-kim-w-zolwinie/).

Jeśli ktoś chce przyjść do nas, żeby złożyć podpis, albo w inny sposób wesprzeć naszą akcję, może kontaktować się poprzez adres: redakcja@naszzolwin.pl

Lista do zbierania podpisów

4 myśli na temat „Wnioski mieszkańców dot. poprawy bezpieczeństwa i uspokojenia ruchu

Dodaj komentarz