Trzecie miejsce Żółwina

Dużym sukcesem zakończył się występ drużyny piłkarskiej w V Turnieju Sołectw pod patronatem Burmistrza Brwinowa.

W meczu o 3 miejsce Żółwin po zaciętym boju wygrał z Koszajcem 2:1. Natomiast w finale po raz kolejny wygrała drużyna z Domaniewa, która pokonała Owczarnię 3:0.

Przypomnijmy, że to było już 4 zwycięstwo drużyny Domaniewa w tym Turnieju . Jedyną drużyną, która nie pozwoliła im wygrać wszystkich pięciu turniejów była Owczarnia, która zwyciężyła w 2013 r.

Drużyna Żółwina zasłużenie odpoczywa – po 3 meczach uzbierała 7 pkt, w tym remis z Domaniewem, późniejszym zwycięzcą Turnieju.

Czas na relaks i omówienie taktyki w kolejnym meczu.

Jest z czego się cieszyć - 7 pkt po 3 meczach. Przerwa jest też szansą na uzupełnienie kalorii.
Jest z czego się cieszyć – 7 pkt po 3 meczach. Przerwa jest też szansą na uzupełnienie kalorii.

Domaniew - późniejsi triumfatorzy - tuż przed wejściem na boisko.
Domaniew – późniejsi triumfatorzy – tuż przed wejściem na boisko.