Remont ul. Zarybie (komentarz)

Remont Zarybie 5

Nasz były Radny, Pan Mieczysław Zieliński prosił nas o zamieszczenie następującej informacji na temat remontu ul. Zarybie, o którym informowaliśmy tutaj:

„…ów mostek został po prostu uszkodzony podczas remontu nawierzchni ulicy około dwa lata temu. W tej sprawie interweniowała mieszkająca tuż obok Pani Książek, oraz osobiście ja i po zbadaniu zaistniałej sytuacji przez pracowników Urzędu otrzymaliśmy zapewnienie, że mostek zostanie naprawiony jeśli pojawią się odpowiednie środki. Mostek na rowie Rs-11 jest bardzo ważny, gdyż jego prawidłowa przepustowość zapobiega ew. lokalnym podtopieniom. Należy dodać ku ścisłości, że na ul. Zarybie jak dotychczas nie prowadzi się żadnych prac remontowych, a mostek …to już ul.Poprzeczna. Mieszkańcy Ul. Zarybie są bardzo zaradni i nie mogąc doczekać się na zasypanie dołów na jezdni we własnym zakresie wykonali sporo roboty, no i jakoś funkcjonują. Wiedza i prawda tylko o to chodzi.”

Od Redakcji:

Bardzo dziękujemy Panu Zielińskiemu za te konkretne informacje.

Pragniemy dodać, że 31 marca br. na posiedzeniu Komisja Inwestycji naszej gminy zdecydowano, że m. in. remontowane będą destruktem różne drogi, w tym w Żółwinie ul.  Zarybie (od Kasztanowej do Poprzecznej) za 71 000 zł.
 

Dodaj komentarz