Szansa na realizację Porozumienia Sołectw

Okazuje się, że projekt połączeń drogowych sugerowanych w zawartym 19 lutego 2016 Porozumieniu Sołectw wyprzedził inicjatywę składania wniosków w sprawie „Planu sieci dróg powiatowych do roku 2030” Powiatu Pruszkowskiego.

Jest to dodatkowa, duża szansa na realizację tego przedsięwzięcia.

Pan Arkadiusz Kosiński, Burmistrz Brwinowa, w odpowiedzi na tę inicjatywę Powiatu w swoim piśmie z dnia 18 marca 2016 poparł oba sugerowane przez Porozumienie kierunki połączeń, tj. (cytat):

„1. a) nr 1502W ul. Granicznej w Tereni i Żółwinie(na odcinku ok. 1.240 mb od granicy z Urszulinem /wł. Książenicami/ w Powiecie Grodziskim do ul. Słonecznej w Żółwinie oraz ul. Słoneczniej w Żółwinie (na odc. ok 460 mb od ul. Granicznej do ul. Południowej) – razem: 1.700 mb.

4. b) budowa nowej drogi w Tereni (Gmina Brwinów) i Starej Wsi (Gmina Nadarzyn) stanowiącej przedłużenie ul. Słonecznej w Żółwinie do ul. Grodziskiej w Starej Wsi.”

Będziemy dokładać starań, aby również inni uczestnicy tych konsultacji uwzględnili naszą propozycję rozwiązania problemów komunikacyjnych Żółwina w swoich odpowiedziach do Starosty Powiatu Pruszkowskiego.

‪#‎Żółwin‬

Dodaj komentarz